diva..diva..

F.A.Q.

Browse F.A.Q. Topics

01 Z ktorej krajiny pochádza značka Divarush?

 • Divarush
  Značka bola založená v roku 2013 na Slovensku. A presne 30.Septembra sa dočkala svojej 1.kolekcie s názvom THE WORLD IS MINE..

02 Kde sú produkty vyrábané?

 • Divarush
  Všetky produkty sú vyrábané na Slovensku a v Česku.

03 Z akých materiálov sú produkty vyrábané?

 • Divarush
  Produkty sú vyrábané hlavne z bavlnených úpletov, často používame látky, ktoré obsahujú elastan alebo spandex, čo dodáva látka väčšiu pružnosť a odolnosť voči noseniu.

04 Aký je pôvod látok?

 • Divarush
  Látky dovážame prevažne od európskych výrobcov, zameriavame sa hlavne na kvalitu materiálov. Medzi naších najčastejších dodávateľov patria výrobcovia z Českej Republiky, Talianska, Portugalska a Nemecka.

05 Ako si nájdem tú správnu veľkosť?

 • Divarush
  Aby ste získali lepšiu predstavu o veľkostiach jednotlivých produktov, pozrite si informácie o rozmeroch a veľkostiach v tabuľke, ktorú nájdete keď si klinete v spodnej lište na odkaz "Veľkosti a rozmery". Každý produkt sme precízne namerali, aby ste získali čo najlepšiu predstavu o veľkosti. Divarush produkty majú všeobecné rozmery, čiže keď si väčšinou kupujete oblečenie vo veľkosti "S" určite vám padne aj naše eSko.  Ak by ste si však neboli istý prosím kľudne nás kontaktujte emailom na divarush@divarush.com

06 Čo ak mi predsa len veľkosť nesedí?

 • Divarush
  Ak by vám tovar po doručení predsa len nesedel, jednoducho nás kontaktujte na divarush@divarush.com a napíšte nám, čo by ste chceli vymeniť, následne nám zašlite späť tovar na nasledujúcu adresu: Divarush, s.r.o, Vodná 19/41, Komárno, 94501, Slovensko Plnú náhradu obdržíte v priebehu niekoľkých dní od doručenia tovaru.

07 Ako rýchlo dostanem svoj tovar?

 • Divarush
  Štandardne balíky zasielame nasledujúci pracovný deň po dokončení objednávky a balík je doručený zvyčajne do 2-3 pracovných dní, nejedná sa však o zaručenú službu. Prostredníctvom e-mailu obdržíte číslo na sledovanie zásielky.

08 Zasielate objednávky aj do zahraničia?

 • Divarush
  Balíky zasielame v rámci celej Európy, vrátane Českej Republiky. Dodanie takejto zásielky zvyčajne trvá týždeň. Ak balík presiahne 2kg, môže byť potrebné zaúčtovať príplatok o ktorom Vám zašleme informačný e-mail na predídenie nezrovnalostí.

09 Dajú sa produkty zakúpiť aj v kamennom obchode?

 • Divarush
  Naše produkty nájdete okrem nášho e-Shopu aj v jednej unikátnej kamennej predajni v Banskej Bystrici: obchod Miestni Lazovná 251/20, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika

10 Kde si môžem ešte zakúpiť vaše produkty?

 • Divarush
  Naše produkty chodíme vystavovať len na tie najlepšie markety na Slovensku (Urban Market), Česku (Prague Fashion Market, LeMarket), Maďarsku (Wamp), ale aj Rakúsku (Wamp). Budeme radi, keď nás niekedy na markete navštívite a okrem toho, že si veci pozriete aj zblízka, vám čo to prezradíme aj o Divarush..