Zažite Vianoce s Divarush! Darček + doprava zdarma ku každej objednávke!

Doprava a platby

Doručenie

Naše produkty zasielame na ktorékoľvek miesto na Slovensku a  do všetkých krajín  EÚ, či zvyšku sveta. Tovar zvyčajne odosielame na druhý pracovný deň po dokončení objednávky prostredníctvom Slovenskej Pošty. O zaslatí objednávky budete informovaní e-mailom a obdržíte číslo na sledovanie zásielky.

Všetky otázky, ktoré máte ohľadom doručenia posielajte
na e-mail: divarush@divarush.com

Kontakt

Divarush, s.r.o.

Vodná 19/41
Komárno 94501
Slovenská Republika

Email: info@divarush.com

Slovensko

Štandardné doručenie na Slovensko stojí len 3,00 €. Balíky zasielame nasledujúci pracovný deň po dokončení objednávky a balík je doručený zvyčajne do 2-3 pracovných dní, nejedná sa však o zaručenú službu. Prostredníctvom e-mailu obdržíte číslo na sledovanie zásielky.

Česká Republika a EÚ

Balíky zasielame aj do Českej Republiky prostredníctvom Slovenskej Pošty. Cena takejto zásielky je 6,00 € a dodanie zvyčajne 3-5 dní. Ak balík presiahne 2kg, môže byť potrebné zaúčtovať príplatok o ktorom Vám zašleme informačný e-mail na predídenie nezrovnalostí.

Svet

Balíka posielame takmer všade. Cenu si ľahko vyrátate pomocou nášho „Shipping Calculator-a“ na stránke nákupného košíka. Štandardné doručenie takejto zásielky trvá 1-2 týždne. Ak balík presiahne 2kg, môže byť potrebné zaúčtovať príplatok o ktorom Vám zašleme informačný e-mail na predídenie nezrovnalostí.