diva..diva..

Nový vietor v Divarush

ss17_novinky_03Tento rok bude iný ako tie ostatné. Divarush je stále mladá značka, avšak jej krídla rastú rýchlejšie ako sme si mysleli a ťahá nás so sebou na všetky svetové strany. Nezaujíma sa o trendy, nerozumie tomu, chce byť takou ako sa cíti dnes a zajtra nevie akou bude. Dnešok je len jeden a to je to, čo ju definuje. Vietor..cesta..dážď..noc..ticho..to je dnešná inšpirácia. Zajtra to bude všetko inak.

Tento rok bude iný. Tento rok bude o dnešnej inšpirácii..

Tento rok vás chce všetkých zobrať na cestu, chce byť vodcom, no niekedy sa chce nechať viesť. Chce počuť aj váš názor, vaše nápady, inšpirácie, pretože verí, že mnohé z vás majú v sebe to čo ona – neutíchajúcu chuť tvoriť.

Takže sa oblečte do jednej z našich bomber búnd a pripútajte sa, pretože tento rok divarush vzlietne a prinesie poriadnu búrku. Nechce sa upínať na čas ani na miesto, chce vám prinášať nové vecičky častejšie – vtedy keď bude mať chuť.. vtedy keď dnešná inšpirácia bude naozaj stáť zato..vtedy, keď to budete čakať a aj vtedy keď nie..

Dnes si vychutnajte naše tohtoročné prvé novinky. Bomber bundu, ktorú sme tvorili, tvarovali, dolaďovali dovtedy, kým sme nevytvorili obraz, ktorý nás prenasledoval už dlhšiu dobu. A to vytvoriť bundu, ktorá bude ľahká, no zároveň bude niesť výrazné prvky, ktoré dodajú tomuto produktu silu. Dúfame, že sme uspeli a učaruje vám, tak ako aj náš pilotný model šiat. Tu bol cieľ tiež jednoznačný – vytvoriť ich tak, aby boli s bomberou nerozlučná dvojka, ktorá spolu vytvorí dokonalý outfit. Jediné, čo k tomu musíš doplniť ty, je nejaký super spontánny výlet.

Základným prvkom našej vesty je dokonale tvarovaná kapucňa so šiltom – ktorú určite oceníš. Dlho sme rozmýšľali akým materiál ju podšijeme ale potom sme narazili na warmkeeper (podobný plyšu) a hneď sme vedeli, že je to, čo chceš cítiť na svojom tele. Materiál, ktorý ťa počas chladných jarných nocí zahreje a počas dňa ťa bude rozmaznávať. Zaujímavo sa vieš zladiť, keď si pod ňu oblečieš jeden z našich teplákových crop topov.

Boyfriend top je odrazom materiálu, ktorý nás úplne dostal do kolien a určite dostane aj teba. Akonáhle sme ho držali, vedeli sme že musíme urobiť niečo „oversized“, čo sa na tvojej postave roztancuje a ty dostaneš neuveriteľnú chuť zahryznúť sa do sveta.

Také sú prvé novinky, ktoré nájdete na našom webe. Sú odrazom nápadu, ktorý vznikol v niektorý dnešok. V jeden upršaný deň v pokazenom aute. V jednu pokojnú noc hladiac na trblietajúce sa veľkomesto. Dnes.

 

Divarush